Lyst til at hjælpe?

Vi er altid interesseret i at høre fra dig, hvis du ønsker at være med på holdet ved planlægningen og afholdelsen af Røverfesten.

Derfor skal du ikke tøve med at kontakte formand Allan Nielsen på telefon 2144 9817 eller mail formand@roverfest.dk

Vi skal nok finde et job til dig inden for et område, som interesserer netop dig. Vi ser frem til at høre fra dig!

VI SØGER LIGE NU:

 

Alm. frivillige til alt muligt arbejde 

Ansvarlige

Formand - Allan Nielsen

Formand - Allan Nielsen

formand@roverfest.dk
Tlf.: 2144 9817
Administration - Thomas H. Olesen

Administration - Thomas H. Olesen

administration@roverfest.dk
Tlf.: 9955 2833
Underholdning - Henrik Kirk

Underholdning - Henrik Kirk

underholdning@roverfest.dk
Sikkerhed - Klaus Lundbæk

Sikkerhed - Klaus Lundbæk

sikkerhed@roverfest.dk
Stor sponsorer samt hjemmeside - Tommy Jepsen

Stor sponsorer samt hjemmeside - Tommy Jepsen

sponsor@roverfest.dk
Tlf.: 23201111
Kasserer - Michael Baadsgaard

Kasserer - Michael Baadsgaard

kasserer@roverfest.dk
Pladsen - Freddy Larsen

Pladsen - Freddy Larsen

pladsen@roverfest.dk
PR - Allan Nielsen

PR - Allan Nielsen

pr@roverfest.dk
Indkøb & udlevering - Jeanette Juhl

Indkøb & udlevering - Jeanette Juhl

indkob@roverfest.dk
Salgssteder - Allan

Salgssteder - Allan

salgssteder@roverfest.dk
Optog - Mark Hansen

Optog - Mark Hansen

optog@roverfest.dk
Billetsalg - Allan Nielsen

Billetsalg - Allan Nielsen

billetsalg@roverfest.dk - Tlf.: 2144 9817
Røvere - Mathias Olsson

Røvere - Mathias Olsson

rovere@roverfest.dk
Kræmmermarked - Annette

Kræmmermarked - Annette

marked@roverfest.dk
Tlf. 27517419