Ansvarlige

Formand - Allan Nielsen

Formand - Allan Nielsen

formand@roverfest.dk
Tlf.: 2144 9817
Administration - Thomas H. Olesen

Administration - Thomas H. Olesen

administration@roverfest.dk
Tlf.: 9955 2833
Underholdning/Optog - Henrik Kirk

Underholdning/Optog - Henrik Kirk

underholdning@roverfest.dk
Sikkerhed - Klaus Lundbæk

Sikkerhed - Klaus Lundbæk

sikkerhed@roverfest.dk
Stor sponsorer samt hjemmeside - Tommy Jepsen

Stor sponsorer samt hjemmeside - Tommy Jepsen

sponsor@roverfest.dk
Tlf.: 23201111
Kasserer - Allan Nielsen

Kasserer - Allan Nielsen

kasserer@roverfest.dk
Pladsen - Freddy Larsen

Pladsen - Freddy Larsen

pladsen@roverfest.dk
PR - Allan Nielsen

PR - Allan Nielsen

pr@roverfest.dk
Indkøb & udlevering - Jeanette Juhl

Indkøb & udlevering - Jeanette Juhl

indkob@roverfest.dk
Salgssteder - Anja Bække Dudek

Salgssteder - Anja Bække Dudek

salgssteder@roverfest.dk
Billetsalg - Allan Nielsen

Billetsalg - Allan Nielsen

billetsalg@roverfest.dk - Tlf.: 2144 9817
Røvere - Henrik Jensen

Røvere - Henrik Jensen

rovere@roverfest.dk
Kræmmermarked - Johnny Holm

Kræmmermarked - Johnny Holm

marked@roverfest.dk - Tlf.: 2013 7005